Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceJízdní řádyGEOFUN
cz

O SCHOOLFUNu

SCHOOLFUN nebo-li Zábavná škola hrou s využitím tabletů a počítačů...

Zábavná škola nebo-li Schoolfun je součást GEOFUNu a obsahuje rozličné e-learningové negeolokační hry. Ty lze spouštět v chytrém telefonu, na tabletu nebo i přímo zde v prohlížeči.

E-learning hrou se zážitkem i zábavou!

Kromě těchto vzdělávacích her je možné v rámci stejné mobilní aplikace také využívat i geolokační hry v rámci GEOFUNu, které se aktuálně využívají ve výuce historie, vlastivědy a lesnictví:

Školní odborné práce

Historie

V srpnu 2013 byl spuštěn projekt geolokačních her GEOFUN

V roce 2015 byly vytvořen v rámci projektu "Už vím jak", spolufinancovaném Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR, jehož realizátorem byla Modrá škola v Lačnově, pořízeno 8 vzdělávacích programů, které jsou primárně určené pro děti mateřských a 1. stupňů základní škol. Pro tyto potřeby byla mobilní aplikace uzpůsobena pro tablety a také doplněna o možnost spouštět výukové hry v prohlížeči běžného počítače, což umožnilo školám využiívat interaktivní tabule

Partneři

Katedra dějin a didaktiky dějepisu Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy

V roce 2017 byla započata spolupráce s Pedagogickou fakultou Univerzity Karlovy v oblasti využití geolokačních her ve výuce a SCHOOLFUNu jako nástroje pro vznik vzdělávacích her.

Aktuálně je partnerem projektu Katedra dějin a didaktiky dějepisu.

Další informace:

Loading the player ...