Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
cz

Pro tvůrce her

Vždy jsem chtěl okusit, jaké je to být spisovatelem. SCHOOLFUN mi to splnil! Díky němu můžu tvořit vlastní příběhy a hry!

Prostřednictvím SCHOOLFUNu se můžeš stát slavným a nebo proslavit téma, kterým se zabýváš. Pro mnohé je tvoření her více naplňující či obohacující než jejich hraní. Patříš mezi ně i Ty? 

Než začneš tvořit nějakou novou hru, je třeba si jich pár odehrát, aby ses seznámil s tím, jak hry fungují. Pak neváhej kontaktovat Geofotra a popiš mu svůj záměr.  Domluvíš se s ním na podmínkách, za kterých je možné hry tvořit. Běžně je tvoření nekomerčních her bezplatné.

Při vytváření her Ti bude Geofotr k dispozici a pomůže s Tvým prvním scénářem. K vytvoření scénáře není potřeba žádných speciálních technických znalostí. V současné době vytváření her probíhá v textovém editoru (MS Word / OpenOffice Writer), kde je text scénáře podroben vzájemnému připomínkování. Po jeho finalizaci jej zadává do systému produkční. Posléze je potřeba hry reálně otestovat, nadabuje se a následuje ostré spuštění pro hráče!

 

 

Loading the player ...